Polepy aut  Autofolie   Folie na budovy  Cenik autofolie  Reklama  Ochrana laku  Interiér   COVER STYL  Galerie  Ceník polepů  Vzorníky   ORACAL  AVERY  GRAFITYP  ARLON  3M
Vítame Vás na našich stránkach
   
Car Wrap Styling
Do galerie naší prace...
Copyright © carwrapstyling.cz
AKCE
Polepy aut
Změna barvy - folií VWS (vinyl wraping systém)Provedení

Nabízíme Vám mnohaletou praxi a zkušenosti v oblasti potahování vozidel folií. (fyzicky 18 let)
Nabízíme Vám technologii, pomocí které můžete změnit barvu automobilu a zároveň ochránit původní lak celopolepem proti poškození až na 10 let.
Je kladen důraz na kvalitu instalace. Každý díl karoserie potahujeme jednotlivě, aby nedošlo k nežádoucímu smrštění folie po několika měsících a nebyly viditelné přechody jednotlivých dílů karoserie.
Fólie 100% překryjí původní barvu a jsou stálobarevné i po několika letech.
Všechny námi instalované fólie, maji 98% filtr UV záření a proto dokonale ochrání původní lak.
Tyto fólie lze potisknout jakýmkoliv grafickým motivem a následně polepit automobil, čtyřkolku,motocykl, TAXI, autobus, vlak, loď a jiné předměty s pevným a povrchově upraveným podkladem.
Profesionální instalace fólie na karoserii trvá cca 2-3 dny dle velikosti Vašeho vozu.
Cenově je převlek automobilu nesrovnatelně levnější oproti lakování a tak si můžete i několikrát do roka změnit barvu a vzhled svého automobilu, čtyřkolky, motocyklu, skútru, lodě nebo letadla.
Vaše vášeň pro vzhled vozidla Vás posune a odliší od běžného designu automobilů a změní i Vaši image.


Materiál

Používáme jen ty nejkvalitnější materiály na polepy aut GRAFITYP, ORACAL, 3M, AVERY a další.
Široká škála pastelových barev,metalické barvy a chameleon (tyto barvy se z různého pohledu mění).
Speciální fólie VWS (vinyl wraping system), která je silná od 50 do 120 mikronů, je velmi pružná i tvárná a je možné ji aplikovat na velmi složité a zaoblené tvary karoserie.
V nabídce máme také speciální tuningové folie jako jsou 3D Carbon, chrom, hliník, dřevo a jiné., které se používají na kapoty, střechy, zrcátka a jiné drobné části vozu, případně lze polepit 3D Carbonem celý automobil nebo interiér.
Celopolep lodi Crownline fólií Grafityp SMx20...Slapy
Car Wrap Styling ,  , Praha                                 info©carwrapstyling.cz                                     mobil  720 113 330
WYSIWYG Web Builder